Gaminame specialius dažus odai. Juos užsisakyti galite mūsų AutoX dažų parduotuvėse:

Vilnius, Švitrigailos g. 40 B

Tel. Nr. +370 52 336 679

vilnius@helvina.lt

Kaunas, Savanorių pr. 273

Tel. Nr. +370 37 308 905

autox@helvina.lt

Klaipėda, Paryžiaus Komunos g. 25

Tel. Nr. +370 46 382 268

klaipeda@helvina.lt

Panevėžys, Smėlynės g. 112

Tel. Nr. +370 45 465 294

panevezys@helvina.lt

Odinės automobilio sėdynės yra populiarus pasirinkimas vairuotojams, norintiems savo transporto priemonėms suteikti prabangos. Tačiau laikui bėgant šios sėdynės gali susidėvėti, išblukti, susitepti, sugadindamos bendrą automobilio salono vaizdą. Norėdami atkurti odinių automobilių sėdynių grožį ir ilgaamžiškumą, daugelis vairuotojų ieško būdų kaip atnaujinti sėdynių odą.

Automobilių sėdynių odiniai dažai yra specialiai sukurti taip, kad užtikrintų puikų sukibimą, lankstumą ir spalvų atsparumą, todėl jie yra idealus pasirinkimas norint atnaujinti sėdynių odą. Skirtingai nuo tradicinių dažų, odos dažai gali lankstytis judant automobilio sėdynei, neleidžiant įtrūkti ir luptis. Jie taip pat yra atsparūs blukimui, todėl yra puikus pasirinkimas norint atkurti originalią odos spalvą.

Dažant automobilių sėdynes odos dažais, svarbu tinkamai paruošti paviršių. Tai apima odos valymą, bet kokių įtrūkimų ar skylių taisymą ir paviršiaus šlifavimą, kad būtų sukurtas lygus paviršius, prie kurio galėtų prilipti dažai. Tinkamai paruošus paviršių, odos dažus galima tepti kempine, dažyti purkštuvu ar aerozoliniu balionėliu. Tai yra puikus ir patogus pasirinkimas tiems, kurie neturi dažymo patirties.

Renkantis odinius automobilių sėdynių dažus, svarbu atsižvelgti į odos spalvą. Odos dažai yra įvairių spalvų ir atspalvių, todėl galima lengvai priderinti originalią odos spalvą arba pasirinkti naują spalvą, kad vaizdas būtų gražus, atsinaujinęs. Visi odiniai dažai taip pat gali būti matinio arba blizgaus paviršiaus, todėl siūlomos papildomos pritaikymo galimybės.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad odinius dažus reikėtų naudoti ant natūralios ar dirbtinės odos automobilių sėdynių. Be to, prieš naudojant bet kokius odos dažus, svarbu juos išbandyti ant nedidelio, nepastebimo sėdynės ploto, kad įsitikintumėte, jog spalva ir matiškumas yra tokie, kokių tikitės, ir įsitikinkite, kad dažai gerai sukimba su dažomu paviršiumi.

Apibendrinant galima pasakyti, kad odiniai automobilių sėdynių dažai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atkurti savo automobilio salono grožį ir ilgaamžiškumą. Tinkamai paruošus ir nudažius, odos dažai gali užtikrinti puikų spalvų atsparumą ir lankstumą, todėl jūsų automobilio sėdynės puikiai atrodys ilgus metus. Nesvarbu, ar atkuriate originalią odinių sėdynių spalvą, ar atnaujinate jas nauja spalva, odiniai dažai yra puikus pasirinkimas norint pasiekti gražų ir ilgalaikį rezultatą.