Pildome automobilių dažų korektorius pagal spalvos kodą arba pagal RAL paletės spalvas. Juos užsisakyti galite mūsų AutoX dažų parduotuvėse:

Vilnius, Švitrigailos g. 40 B

Tel. Nr. +370 52 336 679

vilnius@helvina.lt

Kaunas, Savanorių pr. 273

Tel. Nr. +370 37 308 905

autox@helvina.lt

Klaipėda, Paryžiaus Komunos g. 25

Tel. Nr. +370 46 382 268

klaipeda@helvina.lt

Panevėžys, Smėlynės g. 112

Tel. Nr. +370 45 465 294

panevezys@helvina.lt

Automobilių dažų korektorius yra efektyvi priemonė, skirta užmaskuoti mažus defektus ar pažeidimus ant automobilio paviršiaus. Tai gali būti nedideli dažų paviršiaus įbrėžimai ar įdaužimai, kurie gali atsirasti dėl akmenukų smūgių. Šis produktas naudojamas siekiant sugrąžinti automobilio išvaizdą ir užtikrinti, kad jis atrodytų kaip naujas.

Automobilių dažų korektorius parduodamas kaip nedidelis buteliukas, kuriame yra automobilio spalvą atitinkantis dažas. Šis dažas pritaikytas tam, kad būtų galima jį tiesiai tepti ant pažeistos vietos. Pažeistą vietą galima maskuoti dažų taškeliais specialios adatėlės pagalba arba dažus užtepti specialiu nedideliu teptuku.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad dažų korektoriai yra skirti tik mažiems pažeidimams ir negali visiškai pakeisti profesionalaus dažymo paslaugų. Jei automobilio paviršius turi didelių pažeidimų ar defektų, geriausia kreiptis į specialistą, kuris galės atlikti profesionalų remontą.